Jak zabránit viditelnosti kalhotek pod oblečením?

Viditelné linky (lemy, gumičky) od kalhotek pod oblečením zničí i ten sebelepší outfit. Chcete-li se vyhnout této nepříjemnosti a chcete-li vypadat štíhlejší a svůdnější, měli byste si přečíst tento článek.

1. Prvním krokem je porozumění, co vlastně způsobuje nechtěnou viditelnost kalhotek (dále jen VK) pod oblečením. K efektu VK dochází v místě,kde je zadek tlačen příliš těsnou gumičkou od kalhotek. V tomto místě pak vzniká nepěkné deformovaní zadečku (boule, výstupky, zploštění nebo naopak nafouknutí atd.). Kalhotky by neměly zdůrazňovat naše pozadí v negativním smyslu, proto je dalším krokem vhodné vybrání spodního prádla.

2. Vyberte si kalhotky vhodné pro tvar Vašeho pozadí. Existuje nespočet druhů kalhotek. Určitě najdete ten, který bude vyhovovat zrovna Vám. Nejdůležitější je si koupit spodní prádlo, do kterého se vejdete! Ujistěte se, že víte, jak nakupovat kalhotky, které pokryjí Vaše hýždě správně a nejsou příliš těsné. Zároveň nejsou moc volné, to se pak kalhotky snadno zmačkají uvnitř oděvu a vytvoří vrásky a hrboly. Cílem je hladký a elegantní vzhled, například bezešvé kalhotky.

3. Zvolte správný materiál. Nejvhodnějším materiál je ten, který je elastický. Elastické kalhotky dobře přilnou na Vašem těle a vytvoří plynulý vzhled. Bavlněné kalhotky jsou velmi pohodlné a většina žen jich má doma plno, ale bavlněné spodní prádlo podporuje VK, a to díky silnějším gumičkám. Pokud se svých bavlněných kalhotek nechcete vzdát, noste je pod volnějším oblečením tmavých barev.

4. Dávejte pozor při používání barev. Zatímco světle růžové kalhotky pod tmavým oblečením můžou být v pořádku, situace se rychle změní při kombinaci oblečení s bílou barvou. Najednou zjistíte, že jste odhalila mnohem víc, než jste původně chtěla. Slaďte spodní prádlo se svým odstínem pleti. Kalhotky v tělové barvě korespondující s odstínem Vaší pleti dokonale splynou a jejich viditelnost je téměř nulová. Pozor! Pokud špatně odhadnete tón tělové barvy, budou kalhotky opět prosvítat.

5. Zvolte tanga. Tanga jsou velice vhodnou alternativou pro mnoho žen. Tyto kalhotky nemají žádné linky, které by nechtěně přes kalhoty prosvítaly. Dávat pozor si ale musíte stejně. Pokud zvolíte kombinaci nízkých bokových kalhot a tang, hrozí reálné nebezpečí, že při sedu či předklonu vystavíte půlku ,,šňůrek‘‘ na odiv celému okolí.

6. Buďte naostro. Pokud máte dost odvahy, můžete chodit bez kalhotek. Tento způsob zaručí 100% neviditelnost kalhotek a navíc se budete cítit sexy, ale samozřejmě tajně.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

EINSTEIN & NEWTON Tričko lenvandulová / bílá

440 Kč
Shop

JACK & JONES Mikina 'COCA COLA' červená / bílý melír

1499 Kč
Shop

EINSTEIN & NEWTON Tričko růže / bílá

440 Kč
Shop

JACK & JONES Džíny 'Rick' modrá džínovina

1124 Kč
Shop

JACK & JONES Džíny 'Rick' starobéžová

701 Kč
Shop

JACK & JONES Džíny modrá džínovina

659 Kč
Shop