Korzety - Jak vybírat a nosit?

Korzet je vhodné pro ženy s malými i velkými prsy. Zjistěte, jak tento krásný kousek oblečení vybírat a nosit!

Korzet některé ženy milují a jiné se bez velice snadno obejdou. Jde ovšem o kousek, který dokáže vykouzlit nejen krásný výstřih, ale také užší pas a tedy přitažlivější postavu. Aby korzet splnil vaše očekávání, je třeba volit správný střih i materiál.

Jak vybrat korzet?

Korzety jsou v dnešní době šity z různých materiálů. Jejich kvalita se často odráží na ceně, proto při jeho nákupu neváhejte zainvestovat. Korzety se šijí v různých stylech, oblíbené jsou klasické korzety s kosticemi a bohatým krajkovým zdobením, ale pořídit lze i korzety sportovnějšího stylu, který je vhodný zejména k nošení pod sako nebo do kostýmku. Záleží jen na vás, k jaké příležitosti chcete korzet nosit.

Korzet je vhodný pro všechny velikosti ňader

Mnohé ženy si myslí, že právě jejich velikost prsou je pro korzet nevhodná. To je ovšem velký omyl! Ať už máte prsa velká nebo malá, korzet se vám plně přizpůsobí a vyzdvihne vaše přednosti.

Pokud máte prsa větší velikosti, pak je samozřejmě třeba volit korzet dobře šitý i vyztužený. Jedině kvalitně šitý korzet dokáže z trojek a prsou větších vykouzlit dokonale vytvarovaný dekolt. Nekvalitní nebo špatně zvolený korzet lze poznat podle toho, že vaše prsa jsou tzv. ‘’spláclá’’. Vaším cílem je dokonale vytvarovaná silueta!

Malé velikosti prsou nejvíce vyniknou v korzetech sportovnějšího střihu. Ideálním řešením je nošení korzetu spolu se sakem nebo pod šaty či halenku. Korzet pomůže vehnat objem tam, kde ho je nedostatek. Díky korzetu se mohou ženy s malými prsy cítit sebevědoměji a ženštěji.

Korzet a jeho výhody nošení

Nošení korzetu přináší každé ženě mnoho výhod, patří mezi ně:

1. Opticky štíhlejší postava

2. Získání dokonalých křivek

3. Opticky rovnější záda

4. Plnější dekolt

5. Užší pas

Vyberte si korzet v naší široké nabídce korzetů!

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

JACK & JONES Přechodná bunda 'Rocky' tmavě béžová

1749 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'JOIN' šedá / černá

749 Kč
Shop

ALPHA INDUSTRIES Přechodná bunda olivová / červená

4499 Kč
Shop

River Island Legíny 'ALESTA' pink

319 Kč
Shop

LingaDore Podprsenka 'Wire' černá

779 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'Will ' šedý melír / černá / bílá

1249 Kč
Shop