Nebojte se objednat parfém z e-shopu! Poradíme vám, jak na to!

close up woman spraying perfume Výběr parfému, zejména pokud chcete vyzkoušet něco nového, může být poměrně náročný, protože parfém není jen vůně. Parfém je součástí i prvního dojmu, který zanecháte a je jazykem i vaším společníkem. Parfém by tak neměl odpovídat hlavně módním trendům, ale tomu, jací jste uvnitř, a co máte rádi.
Při výběru parfému online byste měli ignorovat jejich jméno a zaměřit se především na to, co od parfému sami očekáváte, protože to je důležitější než známá značka. Najděte si tedy chvíli klidu a projděte si pár našich rad, abyste při výběru parfému nešlápli vedle.

Intenzita vůně

Při výběru parfému byste se měli zamyslet hned na počátku, zda hledáte intenzivní vůni nebo spíše jemnou až lehkou, která se příjemně rozvine zejména ve vaší těsné blízkosti. Podle toho totiž zjistíte, zda opravdu chcete parfém, parfémovanou vodu, kolínskou nebo toaletní vodu. Parfémy samozřejmě dosahují nejvyšší intenzity vůně a v této oblasti pak vynikají zejména luxusní arabské parfémy, které naleznete mimo jiné i na https://klenottv.cz.

Typ vůně

Obecně je možné říct, že oblíbené typy parfému odpovídají základním rysům osobnosti. Udává se tak, že květinové vůně milují především něžné, romantické duše, které se chtějí do své vůně ponořit a snít o rozkvetlé zahradě plné klidu a pohody. Jestliže jste energická a pozitivně naladěná osobnost, jistě si zamilujete ovocné tóny, které jsou v souhře s vůní rozkvetlé zahrady. Stačí se trochu zasnít a horký letní den vás znovu obklopí. Pro milovníky tajemna a smyslnosti jsou vhodnou volbou výraznější orientální vůně. Tóny mošusu, pižma a ambry vás přenesou do horkých nocí, které přímo nabádají i k těm největším dobrodružstvím. Právě takové jsou arabské parfémy. Jestliže chcete ukázat, že vám nechybí sebevědomí a jdete si za svým, jsou vhodnou volbou dřevité dlouhotrvající vůně s příměsí cedru.

Jaké složky máte v oblibě?

Tvorba dokonalého parfému je do jisté míry alchymie, kterou však nemusíte mít na starosti. Stačí jen si říct, co chcete, aby parfém obsahoval. Určete si, co musí parfém obsahovat, přes co lidově řečeno prostě vlak nejede! A pak již vyhledávejte milovanou složku v popisu parfému. Při objednávce parfému přes e-shop se s výše uvedenými radami již nezmýlíte! Máme pro vás ještě dva tipy, pro dokonalý výběr.

Do výběru zapojte emoce

Výběr vhodného parfému by rozhodně neměl být pouze o racionálním rozhodování. Nebojte se vybírat i podle emocí. Parfém by měl podpořit nejen vaši dobrou náladu a sebevědomí, ale může probudit i krásné vzpomínky. Proč se tedy nepoddat i troše sentimentu a pořídit si vůni podobnou té, kterou jste milovali před lety nebo jenž si pamatujete od své maminky.

Nepoužívejte jen jeden parfém

Každý den je jiný a ničí pocity nejsou den za dnem stejné. Nebojte se tak používat i jiné parfémy podle vaší aktuální nálady. Kromě toho, že se v různých ročních obdobích hodí jiné vonné složky, nestane se vám tak, že vám parfém zevšední a vy si pak budete každý den užívat jednotlivé tóny vašeho parfému. Už víte, který je pro vás ten pravý? Těšíte se až si budete moci poprvé přičichnout?

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

JACK & JONES Přechodná bunda 'Rocky' tmavě béžová

1749 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'JOIN' šedá / černá

749 Kč
Shop

ALPHA INDUSTRIES Přechodná bunda olivová / červená

4499 Kč
Shop

River Island Legíny 'ALESTA' pink

319 Kč
Shop

LingaDore Podprsenka 'Wire' černá

779 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'Will ' šedý melír / černá / bílá

1249 Kč
Shop