Základ pánského šatníku – Jakých 10 kousků by vám nemělo doma chybět

/
21.10.2015

Seznam  pánského oblečení, které nesmí chybět v šatníku moderního muže.

Moderní muž je na vše připraven. Je si jistý v každé situaci. Je sebevědomý. Zvládne se ,,poprat’’ s každým problémem. …

Nároky na moderního muže jsou poměrně veliké, ale jak máte být mužem, kterého nic nepřekvapí, když se necítíte ve svém spodním prádle! Když Vás oblečení škrtí, potíte se v něm a střihově Vám vůbec nesedí.

Není nic jednoduchého vybavit si svůj šatník prakticky a zároveň kvalitně a hezky. Proto jsme pro Vás připravili speciální pánský balíček, kde zjistíte, co takový moderní muž potřebuje, aby splnil všechny, na něj kladené nároky.

Boxerky

Jsou jednoduše základ. V dnešní době se vyrábí boxerky s kratší či delší nohavičkou. Na mužích vypadají skvěle a ženy je milují. Pokud Vás trápí větší bříško, pořiďte si tento druh prádla se sníženým pasem.

Pánská Tanga

slipy-brubeck-bilePánská tanga jsou velice moderní záležitostí. Oblibu v tomto druhu prádle nacházejí jak muži, tak i ženy. Není pravda, že tanga jsou určená pouze pro homosexuály. Navíc toto spodní prádlo poskytuje pohodlí a vzdušnost. Vyrábí se v originálních designech, kterými ohromíte.

Tango – slipy

Jak naznačuje název, jde o spojení střihů tang a slipů. Tango – slipy zakrývají jak přední, tak i zadní část. Na bocích ale není žádná látka, najdete tam pouze gumu. Tango-slipy jsou velmi pohodlné a vypadají originálně a zajímavě.

Jocksy (Jock Strap)

Jsou stále ještě méně známou novinkou na českém trhu. Jocksy mají velice zajímavý střih, který je stejný jako u slipů. Při nošení tohoto nápaditého pánského spodního prádla je přední část těla zakrytá, pozadí je ovšem celé odkryté, drží pouze na gumách bez látky. Výhoda tohoto spodního prádla je v tom, že pánské pohlaví je bezpečně ukryté, zatímco pozadí přirozeně dýchá a ,,nezapařuje se’’. Jocksy jsou velice vhodné pro sport.

Ponožky

Ať už je jakékoliv roční období, je dobré mít kvalitní pánské ponožky. Výrobci pánských ponožek se předhánějí ve skvělých vlastnostech. Vyzkoušejte ponožky, které odvádí pot, zabraňují zápachu, jsou z vysoce kvalitní tkaniny…

Pyžamo

Pokud se muž dobře nevyspí, nemůže být ve dne aktivní a úspěšný. Pro dobrý spánek dobré pyžamo. Nebo pro absolutní volnost pánská noční košile, která je často doplněná a spací čepici. Nabídka je opět široká.

panske-termo-tricko-compresion-iiiPánský Župan

Po náročném pracovním dni je důležitý odpočinek v domácím prostředí. Froté hřejivý pánský župan různých délek župan bez kapuce nebo bez s ní, Vám ho jistě zaručí.

Kapesníky

Pravý muž má při sobě kapesník, kterým osuší případně slzy ženy. S kvalitním, vzorovaným kapesníkem budete ten pravý džentlmen, kterého budou ženy milovat.

Termoprádlo

Termoprádlo je nutností každé skříně. Je to důležitá součást sportovního vybavení. Termoprádlo zaručuje maximální prožitek z pohybové aktivity.  Fukční oblečení zajišťuje maximální prodyšnost a velký odvod potu. Přes vnitřní vrstvu vlhkost velmi rychle prochází a na vnější vrstvě díky mikrokapilárám rychle osychá. Díky iontům stříbra, které působí antibakteriálně je značně omezena tvorba bakterií a plísní.

Leave a Comment

Your email address will not be published.