Jak na to, aby se neoprýskával lak z nehtů

/
2.12.2016

Asi to zná každá z nás, že když si nalakujeme nehty, tak se nám opět brzy sloupnou. Jak na to, aby k tomuto nedocházelo? Pokud chcete mít hezké nehty a chcete, aby lak vydržel déle, je nutné koupit si kvalitní laky, za které dáte sice o něco více, ale budou vám dobře držet.

Lakujte si nehet vždy dvěma vrstvami a to až poté, co ta první vrstva na vašem nehtu zaschne. Používejte i bezbarvé laky a to na finální lakování a opět je nutné čekat, až bude nehet suchý. Nikdy nelakujte další vrstvu laku, dokud není nátěr pod ním zcela suchý.

To právě způsobuje fakt, že se nehty brzy olupují a vypadají nevzhledně. Při výběru laku rozhodně nekoukejte na cenu. Pokud chcete hezké nehty, tak určitě sáhnete po kvalitě. Nehty si navíc vyživujte a to pravidelně.

To proto, aby byli pevnější a nelámaly se. Dobré je také užívat vitamíny na nehty, díky kterým budou vaše nehty pevné a pěstěné. Vynikající účinky má například Biosil, který ani není nikterak drahý. Pořídíte jej do 50 Kč.

Pokud toužíte po laku, který vám vydrží na nehtech i 3 týdny, pak sáhněte po Shellacu, jehož aplikace je sice náročnější, ale výsledný efekt pak naprosto úchvatný. Pokud neznáte Shellac, seznamte se s ním například na youtube, kde si můžete aplikaci Shellacu pustit a prohlédnout.

Avšak ani Shellac, ani gel, nebo akryl, nepůsobí na vaše nehty zcela bezpečně a každý je svým způsobem poškozuje. Je pravda, že Shellac je k nehtům o dost šetrnější, než gel a akryl, a proto se stal trhákem. Je to lak, který začíná velice na popularitě stoupat. Samozřejmě, že jeho cena je o trošku někde jinde, než jsou ceny laků, ale určitě se vám investice brzy vrátí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.