Jak si vybrat pánské spodní prádlo?

/
21.10.2015

Pánské spodní prádlo nabízí hned několik možných střihů. Jak poznat, který střih je pro Vás ten pravý a bude Vám vyhovovat?

Spodní prádlo pro muže

Pánské spodní prádlo nabízí tolik variant a možností. Přečtěte si základní informace o pánském spodním prádle.

Každý muž má své potřeby a svůj klasický denní program. Někdo přes den sportuje a někdo zase pohyb moc nemusí. Jeden muž má rád, když má pěkné a sexy oblečení a druhý zase radši zapadne do davu. každý muž je originál a každý muž má své originální potřeby. Výrobci spodního prádla si toto velice dobře uvědomují, a tak vymýšlejí stále nové střihy a materiály.

Boxerky

Boxerky jsou dlouholetou a velice oblíbenou položkou při nákupu spodního prádla. Mají skvělý střih, který se líbí samotným mužům, tak i ženám. Na boxerky vsázejí snad všechny značky spodního prádla pro muže.

Boxerky si můžete koupit z různých materiálů. Pro běžné nošení jsou nejvíce vhodné boxerky bavlněné a přídavkem spandexu. Právě spandex totiž zaručí přizpůsobivost během každého pohybu. Bavlněná tkanina je samozřejmě zárukou pohodlí a komfortu.

Co se týká střihu, nejsou boxerky nijak pozadu za ostatním spodním prádlem. Stále se drží moderní vzhled. Můžete si pořídit několik střihových variant. K dostání jsou boxerky klasické, dlouhé, krátké, s vysokým nebo nízkým pasem.

Pánská tanga

Snad nejvíce diskutovaným spodním prádle pro muže jsou pánská tanga. Ženy je více méně odsuzují a přijdou jim asexuální, přesto je samy velice rády nosí. Ženy jsou v tohle trochu sobecké a mužům nechtějí dopřát skvělý pocit, který tanga při nošení poskytují. Pokud se nedáte odradit, volte tanga, která jsou vyrobená z pružného a kvalitního materiálu. Také si dobře vyberte velikost. Právě špatně zvolená velikost tang, totiž způsobuje nepříjemné zařezávání.

Jocksy

Jocksy jsou velice oblíbenou volbou sportovců. Je to skvělé a moderní prádlo s odhaleným pozadím. Prádlo má velice dlouhou historii a v dnešní době je velice žádaným. Pokud nakupujete jocksy, volte originální značky, které Vám poskytnou kvalitní materiál, nevšední design a sexy vzhled. Opravdu luxusní jocksy si můžete pořídit od značek Andrew Christian, PPÜ, Candyman, Clever a nebo Pikante.

Leave a Comment

Your email address will not be published.