Satén je díky svým vlastnostem jedním z nejoblíbenějších materiálů žen. Díky lesklému vzhledu a výjimečné měkkosti si v něm každá připadá luxusně, nádherně a neobyčejně. Není se tedy čemu divit, že právě satén je tkaninou číslo jedna nejen, co se nočních košilek týká.

Oblíbená noční pyžámka a košilky ze saténu

Dámská pyžámka a košilky ze saténové látky mají tu výhodu, že se velice dobře přizpůsobují tvaru postavy, díky tomu se tak cítí dobře žena štíhlá i baculka. Satén je navíc velice jemný, hebký, a tak je spaní v něm přirovnáváno k ráji na zemi.

kosilka-papaya-casmirKlasické bavlněné pyžamo dělá na pokožce otlačky, v saténové variantě toto nehrozí.

Saténové noční prádlo má také jednu vlastnost, díky které v něm našli i muži zalíbení. Je totiž velice sexy a svůdné. Přiléhavý materiál dokáže vyzdvihnou přednosti ženského těla a naopak nedokonalosti zamaskuje.

Máte saténové pyžámko nebo noční košilku? Nebojte se ještě většího pohodlí!

Pravidelně usínáte v saténovém prádélku? Maximalizujte komfort ve své posteli nákupem nového ložního prádla, a jak jinak než saténového.

Saténové povlečení si vás svými vlastnostmi získá stejně tak jako košilka. Je také vysoce jemné, hebké a krásné na dotek. Díky němu budete usínat lépe, spát hlubším spánkem a ráno se probouzet plná energie a dobré nálady.

Luxusní saténové povlečení povýší váš spánek i odpočinek. Navíc jde o krásný doplněk interiéru ložnice.

Lůžkoviny je možné koupit v různých velikostech na jednolůžko či dvojlůžko, v moderních i stylových barvách a vzorech. Povlečení saténové se krásně leskne a je ušité z hustě tkané bavlny, díky čemuž je odolné a trvanlivé.

Do čeho oblékáte svou postel?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here