Slovník pojmů – pánské spodní prádlo

/
21.10.2015

V tomto článku jsme pro Vás připravili přehledný seznam nejpoužívanějších termínů v oblasti pánského spodního prádla. Typy pro pánské spodní prádlo:

Typy pánského spodního prádla

Boxerky – Tento druh pánského spodního prádla je u mužů velice oblíbený. Boxerky mají krátké nohavičky a díky elastickému materiálu těsně přiléhají k tělu. Mnohdy jsou odzdobené silnou gumou v pase. Boxerky jsou pohodlnou a zároveň sexy volbou.
boxerky-2201-1252-bruno-bananiTrenýrky – Jsou vyhledávanou volbou mužů, kteří chtějí maximální pohodlí a volnost během pohybu. Trenýrky mají delší, volné nohavičky. Jsou vyrobeny především z bavlny, pas je lehce stáhnutý středně silnou gumou.
Tanga – Pánská tanga byla do nedávna považovaná za něco úchylného. V dnešní době tomu už tak není, tanga jsou čím dál více muži vyhledávána. Důvod je velice prostý, tanga jim poskytují naprostou volnost a neobyčejně vzrušující pocit z odkrytého pozadí.
Slipy – Jsou velice pohodlný a pány vyhledávaný druh spodního prádla. Často jsou zdobené silnější gumou v pase. Slipy nemají nohavičky, zakrývají celé pozadí. Materiál je velmi dobře přizpůsobivý.
Tango-slipy – Druh prádla, který spojuje střihy tang a slipů. Tango-slipy zakrývají přední i zadní část těla. Prvky střihu tang naleznete na bocích, kde nenajdete pruh látky, ale pouze gumu různé šířky. Tango-slipy mají vyšší bokové výkroje.
Jocksy – Jsou stále ještě méně známou novinkou na českém trhu. Jocksy mají velice zajímavý střih, který je stejný jako u slipů. Při nošení tohoto nápaditého prádla je přední část těla zakrytá, pozadí je ovšem celé odkryté, drží pouze na gumách bez látky. Výhoda tohoto spodního prádla je v tom, že pánské pohlaví je bezpečně ukryté, zatímco pozadí přirozeně dýchá a ,,nezapařuje se’’. Jocksy jsou vhodné pro sport.

Leave a Comment

Your email address will not be published.