Potěšte sebe i přítele oblečením a doplňky s legračními obrázky

Už jste si jistě všimli, že někteří lidé z různých věkových kategorií nosí legrační a cool oblečení, a to díky nápisům a obrázkům, jež je zdobí. I vy se můžete přidat mezi ty, kdo si umí udělat legraci ze svého koníčku, z toho, že máte rádi pivo, neradi sportujete nebo jste třeba prchlivé povahy. Mít mikinu, triko nebo třeba vak na záda s cool nápisem či obrázkem je jednoduše bezva.

1

Originální trička pro muže i ženy

Na webových stránkách bastard.cz můžete najít mnoho různých typů nápisů a obrázků, které jsou aplikovány na kvalitních tričkách. To, že je kvalitní materiál i způsob tisku předurčuje zboží k příjemnému nošení klidně po několik let. Svému drahému můžete věnovat třeba tričko s nápisem „Jsem ve formě“ a obrázkem selete ve formě od bábovky. Anebo s nápisem „Pívo volá“ a obrázkem piva s telefonem. Pro sebe můžete zvolit třeba tričko se čtyřmi opičkami v různých pozicích. Celkem jsou v nabídce originální trička, mikiny a další zboží s 699 potisky, zaručeně si vyberete vy i váš partner.

3002 Big

Věnujte skvělý vak na záda

Vaky jsou momentálně velmi populární. Nosí je školáci, středoškoláci, ale i ti, jimž je přes dvacet, třicet, čtyřicet. Důvod je prostý: do vaku se vejde ledacos, je skladný, lehký a velmi příjemně se nosí i otvírá. Výběr vaků na záda v e-shopu bastard.cz je obsáhlý. Všechny za sebou rozesmějete například s vakem „Sorry jsem v pressu“ s obrázkem lenochoda v šálku kávy. Anebo s vakem, na němž „stojí“ „Hledám tu pravou“ s obrázkem jedné tenisky. Tento vak vám může pomoct seznámit se! Anebo což takhle vak s nápisem „Jsem na tahu“ a obrázkem šachové figurky s pivy v rukách. Vaky mají různé barvy, i potisky jsou různobarevné. Určitě nezůstanou na vašich zádech, nebo zádech obdarovaného bez povšimnutí.

Podívejte se sami na stránky bastard.cz a kupte sobě či svým dětem oblečení, které budete velmi rádi nosit. Jak kvůli příjemnému a kvalitnímu materiálu, pohodlnému střihu, tak kvůli legračním nápisům a obrázkům, které vám budou zpříjemňovat den.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

JACK & JONES Přechodná bunda 'Rocky' tmavě béžová

1749 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'JOIN' šedá / černá

749 Kč
Shop

ALPHA INDUSTRIES Přechodná bunda olivová / červená

4499 Kč
Shop

River Island Legíny 'ALESTA' pink

319 Kč
Shop

LingaDore Podprsenka 'Wire' černá

779 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'Will ' šedý melír / černá / bílá

1249 Kč
Shop