Překvapte protějšek šperkem s brilianty

Blížící se Vánoce, ale také brzká oslava narozenin, významné životní události nebo jubileum, jsou ideální příležitostí k tomu, abychom své drahé polovičce, sourozenci, rodiči atd., věnovali šperk s drahokamem. Jde o tak výjimečný šperk, že se hodí ke všem výjimečným událostem.

Prsten s brilianty ozdobí ruku dívky i dámy

Jestliže se podíváte na nabídku klenotnictví, kde prodávají briliantové šperky, ihned zjistíte, že tyto kousky jsou jedinečné. Nádherné briliantové prsteny, ale také přívěšky, náramky nebo třeba náušnice, působí takříkajíc uhrančivým dojmem. Na slunci i při dopadu umělého světla se nádherně rozzáří, a to díky dokonalému opracování kamene či kamenů, které tak dosahují výborného třpytu.

Pokud jste si doteď mysleli, že jsou briliantové prsteny určeny pro starší vážené dámy, nenechte se mýlit. Mezi těmito prsteny totiž najdete jak honosné typy, které jste dosud asi měli v paměti, tak jednoduché modely, které jsou elegantní, precizní, dokonalé a jednoduché, a právě takové můžete věnovat klidně i mladé dívce, své dceři nebo dívce, se kterou chodíte a v budoucnu plánujete, že byste si ji rád vzal za ženu.

Briliantové náušnice ideální na ples

Dalším šperkem, kterým můžete potěšit ženy mladé i starší, jsou bezesporu luxusní briliantové náušnice. Vybírat můžete modely jednoduché, honosně zdobené, kratičké, dlouhé, jednobarevné či vícebarevné… Jestliže nevíte, podle čeho vybrat, inspirací vám může být barva očí ženy, kterou chcete obdarovat, nebo její oblíbená barva. Jestliže se rozhodnete pro šperk s průhledným kamenem, takový se bude hodit ke každé jiné barvě.

Dlouhé náušnice se hodí pro ženy s kulatějším obličejem, naopak ženy s podlouhlým obličejem by jej měly díky dlouhým náušnicím opticky ještě delší. Těm proto volíme náušnice „pecičkové“ či kratší.

Věnujete-li šperk s briliantem či brilianty, věnujete něco, co je jedinečné a nezůstane bez povšimnutí. Takové šperky se dědí i z generace na generaci a dochovává se k nim i povídání s vysvětlením, jak se do rodiny dostaly. Briliantovým šperkem nemůžete nic pokazit. Naopak. Ukážete, jak moc vám na obdarované záleží.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

JACK & JONES Přechodná bunda 'Rocky' tmavě béžová

1749 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'JOIN' šedá / černá

749 Kč
Shop

ALPHA INDUSTRIES Přechodná bunda olivová / červená

4499 Kč
Shop

River Island Legíny 'ALESTA' pink

319 Kč
Shop

LingaDore Podprsenka 'Wire' černá

779 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'Will ' šedý melír / černá / bílá

1249 Kč
Shop