Slovník pojmů – pánské spodní prádlo

V tomto článku jsme pro Vás připravili přehledný seznam nejpoužívanějších termínů v oblasti pánského spodního prádla. Typy pro pánské spodní prádlo:

Typy pánského spodního prádla

Boxerky – Tento druh pánského spodního prádla je u mužů velice oblíbený. Boxerky mají krátké nohavičky a díky elastickému materiálu těsně přiléhají k tělu. Mnohdy jsou odzdobené silnou gumou v pase. Boxerky jsou pohodlnou a zároveň sexy volbou.

Trenýrky – Jsou vyhledávanou volbou mužů, kteří chtějí maximální pohodlí a volnost během pohybu. Trenýrky mají delší, volné nohavičky. Jsou vyrobeny především z bavlny, pas je lehce stáhnutý středně silnou gumou.

Tanga – Pánská tanga byla do nedávna považovaná za něco úchylného. V dnešní době tomu už tak není, tanga jsou čím dál více muži vyhledávána. Důvod je velice prostý, tanga jim poskytují naprostou volnost a neobyčejně vzrušující pocit z odkrytého pozadí.

Slipy – Jsou velice pohodlný a pány vyhledávaný druh spodního prádla. Často jsou zdobené silnější gumou v pase. Slipy nemají nohavičky, zakrývají celé pozadí. Materiál je velmi dobře přizpůsobivý.

Tango-slipy – Druh prádla, který spojuje střihy tang a slipů. Tango-slipy zakrývají přední i zadní část těla. Prvky střihu tang naleznete na bocích, kde nenajdete pruh látky, ale pouze gumu různé šířky. Tango-slipy mají vyšší bokové výkroje.

Jocksy – Jsou stále ještě méně známou novinkou na českém trhu. Jocksy mají velice zajímavý střih, který je stejný jako u slipů. Při nošení tohoto nápaditého prádla je přední část těla zakrytá, pozadí je ovšem celé odkryté, drží pouze na gumách bez látky. Výhoda tohoto spodního prádla je v tom, že pánské pohlaví je bezpečně ukryté, zatímco pozadí přirozeně dýchá a ,,nezapařuje se’’. Jocksy jsou vhodné pro sport.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

JACK & JONES Přechodná bunda 'Rocky' tmavě béžová

1749 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'JOIN' šedá / černá

749 Kč
Shop

ALPHA INDUSTRIES Přechodná bunda olivová / červená

4499 Kč
Shop

River Island Legíny 'ALESTA' pink

319 Kč
Shop

LingaDore Podprsenka 'Wire' černá

779 Kč
Shop

JACK & JONES Kalhoty 'Will ' šedý melír / černá / bílá

1249 Kč
Shop