Jaké jsou aktuální trendy v kosmetice?

/
7.8.2017

Znáte a nebráníte se novinkám ze světa módy, vaření, bytových doplňků, možností úspor na poli financí, poznatků ohledně výchovy a mnoha dalšího? V tom případě vás bude určitě zajímat i to, jaké jsou dnes novinky a žádané produkty, podíváme-li se na kosmetické produkty.

Dbejte o své rty, odmění se vám krásným vzhledem

Už jste si někdy dopřály masáž rtů? Že ne? Ani nevíte, jakou pomoc a podporu jim odpíráte. Při masáži rtů dochází k jejich prokrvení, uvolnění, použijete-li jemnou houbičku či kartáček na zuby, zároveň je šetrně zbavíte odumřelých částek. Rty získají zdravou barvu, budou pevnější, jemné a samozřejmě přitažlivější. Masáž se dá provádět také konečky prstů a jejich poklepáváním, jemným štípáním. Rty i okolí úst by měly mít svůj speciální kosmetický přípravek. Krémy pečující o okolí rtů jsou běžně k zakoupení. Na rty můžete použít buď pomádu, nebo balzám na rty, jež je hydratuje, zklidní a dodá jim nejdůležitější vitaminy. Alespoň jednou za den je dobré procvičit rty i jejich okolí důkladným odříkáním písmenek „A“, „O“, „U“, „X 5 x po sobě.

Vlasy jsou korunou našeho vzhledu

Co si budeme povídat. Můžeme si obléknout cokoli slušivého, budeme působit neupraveně a nepřitažlivě, když budeme mít mastné či zanedbané vlasy. Jestliže chcete vypadat přitažlivě, potřebujete si umýt vlasy, ale nemáte dostatek času či kde si zrovna vlasy umýt, pomůže vám suchý šampón na vlasy. Během okamžiku jej nanesete na kořínky vlasů, vmasírujete a vlasy upravíte do požadovaného tvaru. Jsou vhodné pro přírodní vlasy, ať už si je barvíte, nebo jste zastánkyní své barvy vlasů, ať už je jakákoli. Váš účes bude nejen hezký, jako byste si vlasy právě umyli, ale budou i příjemně vonět.

Veganská kosmetika dle vašich představ

Novinku v kosmetice představuje veganská kosmetika. Jde o kvalitní prvotřídní kosmetiku, která není testována na zvířatech. Ať už se bude jednat o sprchový gel, tělové mléko nebo třeba koupelové koule, můžete si je vyrobit během pár jednoduchých kroků v pohodlí domova. Stačí vybrat si vámi preferované ingredience a pustit se do díla. Vše potřebné včetně fotonávodu najdete na stránkách www.cosmetic-kitchen.cz, tak směle do toho.

Leave a Comment

Your email address will not be published.