Španělské mušky přenášejí virus Afrodiziaka

/
31.10.2016

Sex patří k nedílné součásti života žen i mužů a jestliže není intimní život v pořádku, je důležité přijít na kloub příčině a odstranit ji. Mnoho našinců ve všech věkových kategoriích díky hektickému životnímu stylu, únavě, nezdravé stravě, stresu atd. Dokonce ani nemá na sexuální hrátky chuť. Většinou nás jako první napadne, jak libido partera či partnerky povzbudit a chceme něco, co bude účinné, cenově dostupné a nebude to škodlivé pro naše zdraví.

Kapky jako extrakt

Známou variantou jsou španělské mušky. Možná už jste o nich slyšeli, ale neznáte bližší informace. O špěnělský muškách se vede spousta mýtů, než si je koupíte, měli byste vědět, o co vlastně jde.

Správný název je Puchýřník lékařský neboli Španělská muška. Přijde-li s ním do kontaktu pokožka, vznikají na ní nevzhledné puchýřky. Kdysi se používal tento brouk celý a přidával se do jídla.

Dnes si můžete zakoupit kapky s jeho extraktem.

Účinky a rizika španělských mušek

Účinek je takový, že dochází k prokrvení pohlavních orgánů, které jsou pak citlivější. Také dochází ke stimulaci libida. Jsou příznivé hlavně na muskou erekci. Tu zlepšují a prodlužují. Ženám zvyšují chuť na sex a vzrušivost.

Vždy dodržujte dávkování, protože při předávkování může postižený zvracet a dostavuje se i průjem.

Alternativy, které vám také mohou pomoci

Kromě španělských mušek stojí za vyzkoušení i další pochutiny. Mnozí si chválí mořské plody, jako třeba ustřice. Výbornou atmosféru navodíte i když si dáte kapku vychlazeného sektu a jahody. Variantou je i kvalitní čokoláda.

Čokoláda a výzkum

Čokoláda je afrodiziakum pro ženy, alespoň to se snažili dokázat či vyvrátit vědci ve studii z roku 2006. Přes 150 žen, které pojídaly čokoládu ve větší míře, než je běžné, poté uvedly, že měly zvýšenou chuť na sex. Čokoláda totiž obsahuje látky, které navozují dobrou náladu, uvolňují a člověka „hází do klidu“.

Jestliže máte skutečně potíž s erekcí nebo pociťujete nedosatek libida, vyzkoušet můžete jak placené, tak afrodisiaka zdarma. Určitě nejdříve vyzkoušejte ta běžně dostupná a pokud budou potíže přetrvávat, obraťte se na praktického lékaře nebo sexuologa. Zajisté vám poradí, po jakých lécích sáhnout.

Leave a Comment

Your email address will not be published.