Vydejte se do Prahy a vychutnejte si odpočinek v pivních lázních

/
26.11.2016

Odpočinek je to, co potřebujeme nejen v létě v průběhu dovolené, ale i na podzim, v zimě či na jaře. Jestliže nemáte týdny volna nazbyt, ale hledáte např. příležitost, kde si odpočinout v průběhu prodlouženého víkendu, vyzkoušejte pivní lázně pro dva. Ty vám nabídnou odpočinek, dokonalý relax, výbornou péči, chutnou kuchyni i komfortní ubytování, se kterým budete nadevše spokojeni.

Proč právě pivní lázeň

Co si budeme namlouvat. Jsem každodenně ve stresu, ať se podíváme na pracovní, ale často i rodinný život. Každodenní starosti nás za pár měsíců ubíjí a proto je nasnadě zařídit si alespoň na pár dnů volno, které nám přinese kýžený odpočinek. Právě romantická pivní lázeň je to, co vám vdechne sílu i energii do žil na další měsíce.

Vyzkoušet můžete např. Balneologickou pivní vanu – jde o uklidňující proceduru, kdy se budete koupat ve vodě s přidaným tmavým pivem s vysokým obsahem mikroelementu a vitamínu skupiny B. Co je dalším důležitým faktem je, že vana bude nasycena oxidem uhličitým.

Celá koupel vás bude hýčkat a přinese vám odbourání stresu a navodí příjemnou a dobrou náladu. Pokud se rozhodnete pro kurz procedur, podpoříte svoji imunitu, přispějete k regeneraci a zvlhčování pokožky, což teď v zimě zajisté oceníte.

Celá pivní lázeň je dostatečně dlouhá pro všechny, kdo se rádi nechávají opečovávat. Trvá 20 minut a k tomu si pak vychutnáte suchý zábal trvající 15 minut.

Ubytování plně k vašim službám

Nadšeni budete nejen z pivní lázně, ale i z ubytování. Nechybí vybavená kuchyně, krásná koupelna se sprchovým koutem, kosmetikou a županem či pantoflemi. K dispozici vám bude i WiFi, trezor, potřeby na praní a žehlení, pro ženy důležitý fén, klima ve vrchních apartmánech a spousta dalšího.

Neváhejte a vydejte se do víru velkoměsta Prahy. Ubytování ve Vinohradském domě společně s wellness službami vám zajistí příjemný a pohodlný pobyt se spoustou zážitků.

Leave a Comment

Your email address will not be published.