Víte, k čemu skutečně slouží Venušiny kuličky?

Venušiny kuličky možná znáte ze sexshopů a máte je zařazené ve škatulce sexuálních pomůcek. Pokud jste se o ně však někdy zajímala více, možná tušíte, že tato škatulka ve skutečnosti není tak úplně správná. K čemu tedy Venušiny kuličky skutečně slouží? A přinesou vám očekáváné uspokojení?

I s kuličkami můžete zažít nevšední erotické dobrodružství, ale…

Venušiny kuličky mohou sloužit jako erotická pomůcka. Zvlášť, pokud si pořídíte vibrační kuličky s dálkovým ovládáním. S těmi si můžete s partnerem ve společnosti užít skutečně nevšedních erotických okamžiků. Poslouží vám i ve vztahu na dálku, v němž vám chybí doteky (stejně jako například vibrátor propojený s mobilní aplikací).

Přestože však jde s kuličkami zažít dostatek erotických dobrodružství, jejich hlavním úkolem není přinést vám okamžité potěšení. Potěšení, které plyne z jejich používání, je totiž tak trochu běh na dlouhou trať.

Největší síla kuliček? Dlouhodobé zdraví a silnější orgasmus

Zásadní vlastnost a síla Venušiných kuliček však nespočívá v uspokojení, které některé ženy prožívají při jejich zavedení. Jejich hlavní vlastností je posilování vašeho pánevního dna. Venušiny kuličky jsou tak nejčastěji používány spíše jako zdravotnická než erotická pomůcka.

Proto se i jejich používání a výběr těch pravých odvíjí především od vašeho věku i celkové kondice a fyzického stavu. Tělíska, která se v (většinou silikonových) kuličkách nacházejí, mohou mít pouhých pár gramů, nejtěžší pak přesahují váhu 100 g. Lehčí kuličky jsou vhodné například pro ženy po porodu, starší ženy bez fyzické aktivity a naopak.

Ideální velikost a váhu Venušiných kuliček najdete v článku Jak vybrat Venušiny kuličky, kde se o této nejen erotické pomůcce dozvíte vše potřebné.

S čím vším vám kuličky pomohou?

Venušiny kuličky skutečně nejsou dobré jen pro sexuální hrátky.

  • Jejich správné používání může předcházet bolesti spodní části zad,
  • předcházejí i léči inkontinenci,
  • zvyšují citlivost ženských pohlavních orgánů,
  • pomohou vám k intenzivnějším zážitkům při sexuálním styku.

Venušiny kuličky jsou tak skutečně univerzální pomůckou. Pokud jste se rozhodli pro jejich využití, doporučujeme společně s kuličkami pořídit také lubrikační gel (ideálně na vodní bázi), se kterým bude zavedení kuliček mnohem jednodušší.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

EINSTEIN & NEWTON Tričko lenvandulová / bílá

440 Kč
Shop

JACK & JONES Mikina 'COCA COLA' červená / bílý melír

1499 Kč
Shop

EINSTEIN & NEWTON Tričko růže / bílá

440 Kč
Shop

JACK & JONES Džíny 'Rick' modrá džínovina

1124 Kč
Shop

JACK & JONES Džíny 'Rick' starobéžová

701 Kč
Shop

JACK & JONES Džíny modrá džínovina

659 Kč
Shop