Jak se oblékat

/
8.12.2016

Jak se oblékat je otázka, kterou si pokládá mnoho žen. Je rozdíl v tom kam se obléci a jaký styl oblečení máme rádi. Ne každému navíc sluší to, co se mu líbí. Dobře obléci se je opravdu umění. Musíme vědět, co si můžeme dovolit a co k naší postavě jde.

Pokud máme rádi sportovní styl, podřídíme mu i svůj šatník. Sportovní oblečení sluší především štíhlé postavě. Můžeme mít však takové oblečení, které naše nedostatky dokonale zamaskuje. Pokud nemáme ideální postavu, hledáme, čím nedostatky zakrýt.

Pokud máme větší břicho, je vhodné se oblékat do oblečení, jež není přes břicho upnuté, ale naopak volné. Rozhodně nevolíme krátká trička, nebo trička na tělo. Měli bychom být soudní, a vědět, čeho bychom se opravdu měli vyvarovat.

Trápí-li nás větší stehna a zadek, pak se oblékejte do delších svetrů, či trik, které tento nedostatek zakryjí, dobře se dá zakrýt postava s většími stehny, či pozadím volnými šaty. Rozhodně nesahejte po upnutých kalhotách, těm se raději obloukem vyhněte.

Pokud nejste spokojená s pažemi, noste rukávy volné a delší. V dnešní době se dají sehnat velmi módní výstřelky, které lahodí každé postavě, stačí projít pár butiků a vybírat to, co naší postavě lichotí. Důležité je si vše pořádně vyzkoušet ještě dříve, než si danou věc nakoupíte.

Máte-li příliš velká prsa, pak je rozhodně nedávejte na obdiv v tričkách s velkým výstřihem, upnutých na tělo. Působí to lacině. Všeho moc škodí a tak volte raději ležérní střihy, kde můžete dát sice své křivky na obdiv, ale nestrhávat na ně veškerou pozornost.

Dopřejte si oblečení, ve kterém se především vy sama, budete cítit dobře a pohodlně. Pokud budete vědět, že vám to sluší, pak se budete cítit dobře a bude to znát i na vašem sebevědomí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.