Womanizer – Video, recenze, diskuze

Orgasmy jak na běžícím páse – jeden za druhým neboli multiorgasmus… Womanizer nevibruje, ale tlakovými vlnami působí na klitoris, aniž by se ho dotýkal. Womanizer Pro je doslova továrna na orgasmy. Postará se o silný orgasmus do pár minut (a následně další a další). I ženy, které měly dosud problémy s dosažením orgasmu, budou s Womanizerem „za vodou“.

Jak funguje tento ďábelský stroj? Na rozdíl od klasických vibrátorů nevibruje, nepulzuje, ale vytváří podtlak. Zlehka nasaje klitoris a pak jej s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově a jemně stimuluje podle zvolené intenzity. Vibrace nečekejte!

Mezi hlavní výhody Womanizer se uvádí zejména tyto:

 • Úplně jiný druh stimulace než vibrace
 • Stimuluje klitoris bez kontaktu podtlakem
 • Úžasný i na bradavky
 • Saténový pytlík na skladování
 • Tichý přístroj – hlasitá žena
 • Luxusní design a balení, nenápadný
 • Dlouho vydrží – na rozdíl od vás

A nevýhody?

Tou hlavní je cena. Womanizer je jedinečný a výrobce jej ocenil na téměř 5000 Kč. Ačkoliv odpověď na otázku, zda 5000 Kč je hodně nebo málo za dosažené orgasmy je jasná, tato cena mnoho žen před pořízením svého nového miláčka odradí. Na internetu můžete najít inzeráty typu “Womanizer na prodej” nebo “prodám Womanizer”, případně hledat nejlepší cenu Womanizeru na Heuréce. V tomto případě bychom se ale takovým nabídkám obloukem vyhnuli a vsadili na jistotu původu, kterou budete mít pouze ve specializovaných obchodech. My vybrali konkrétně v Růžovém slonovi.

Jako další nevýhoda se uvádí až příliš rychlý orgasmus, což tedy bereme s nadsázkou, protože to nevýhoda není.

Levnější varianta Womanizer PRO40 - aktualizace - text o levnější variantě tu necháváme pro porovnání, v této době nemá smysl kupovat jinou variantu než tuto nejvyšší.

Aktualizace než se pustíme do recenze Womanizeru jako takového: V obchodech se již objevují také levnější sestřičky pod názvem Womanizer PRO40 – Zobrazit v obchodě. Hlavní výhodou je téměř o 2000 Kč nižší cena, takže dámy, pokud jste na svůj orgasmus kvůli vysoké ceně stále čekaly, toto může být tip pro vás. Užší, lehčí a o něco méně líbivější Womanizer, ovšem za cenu 3199 Kč může být váš. Za tuto cenu již konkuruje třeba luxusním vibrátorům.

Ale již zpět k původnímu Womanizeru, který můžete najít pod označeními Womanizer Pro, Womanizer W500 nebo Womanizer Magenta. K dostání bývá ve více barvách, náš testovaný byl krásně růžový až fialový s květovým motivem.

Co to znamená ten multiorgasmus?

Vícenásobný orgasmus (vícečetný orgasmus, několikanásobný orgasmus) nesouvisí ani tak s intenzitou vyvrcholení, tedy sílou prožitku, ale s opakováním tohoto prožitku. Vícenásobný orgasmus je u žen je poměrně častý. Je to stav, kdy vyvrcholení neskončí, ale po krátké pauze přechází v další a další. Snadněji a častěji ho ženy dosahují při masturbaci, kdy se o své vzrušení a vyvrcholení postarají samy. Pozorný muž však dokáže ženě poskytnout mnohem větší slast jak jí může dát masturbace… Většina mužů, kteří to umí, ví, že nejsnadnější cestou vede přes orální stimulaci klitorisu. – zdroj: www.milovani.cz

Dle výzkumů kolem 30% žen dosahuje orgasmu při sexu pokaždé. Proti tomu 10-30% žen orgasmu nedosáhne nikdy. A to je škoda, vyplatí se za svůj orgasmus bojovat a jít mu naproti.

A jaké vlastně jsou druhy orgasmu u žen?

 • Klitoridální – drážděním klitorisu – přesně s tím může pomoci právě Womanizer
 • Vaginální – nejčastěji dosahovaný orgasmus při sexu
 • stimulací bodu G a stimulací oblasti děložního čípku
 • kombinovaný vaginálně-klitoridální (který zažije jen malá skupina žen)
 • Orgasmus při stimulaci prsou a bradavek (který zažije jen velmi málo žen)
 • Anální orgasmus (který však zažije ještě méně jak velice málo žen)

zdroj: www.milovani.cz

Womanizer - ovládání
Womanizer – ovládání

Víte že: Klitoris je v těle ženy jediný orgán, který neslouží k ničemu jinému než potěšení?

Vyzkoušeli jsme Womanizer Pro

Následující řádky sepsala Veronika, která podstoupila test přístroje Womanizer.

Testerka Veronika: První použití bylo pro mě zklamáním. Womanizer nebyl nabitý a já byla tak natěšená. Seznamování nějakou dobu trvalo, hlavně než jsem našla to správné místo na přiložení a ideální intenzitu. Stačil mi druhý stupeň intenzity, asi patřím k citlivější části populace. Ale pak se to povedlo, silný orgasmus, až jsem ucukla. Po chvíli jsem ho přiložila zase a v okamžiku přišel další. Tohle mě fakt překvapilo! Masturbace je v tomto případě jiná než s běžnými hračkami. Taková přímá a rychlá, prostě jdete rovnou na věc. A taky máte hned hotovo.

Ideální na rychlovku, když nemáte čas nebo si to prostě chcete udělat rychle. Super je Womanizer i na bradavky. Orgasmus je jiný než při použití vibrátoru nebo pulzátoru, které vibrace přenášejí hlouběji a celou oblast. S Womanizerem ho cítím jako povrchový, jen na samotném kllitorisu. Není to špatné, je to jiné. Takový zvláštní, příjemný pocit. Když si to dělám s vibrátorem nebo dildem, mám vše pod svou kontrolou. Rychleji, pomaleji, hlouběji, uvnitř i na povrchu. Womanizer se o vše postará sám, musím se jen soustředit na to, aby byla násada přesně na svém místě, jinak podtlak zmizí. A pozoruju na sobě, že použití Womanizeru se pro mě stává návykové (a sama nevím přesně proč).

Womanizer – Recenze

Další hodnocení, výhody, nevýhody a recenze Womanizeru naleznete zde.

 • Klady: příjemný, výkonný
 • Zápory: vysoká cena
 • Pomůcku používám sama i s partnerem

byla jsem zvědavá na výsledek, první zážitek překvapující, ale je potřeba se s ním sžít a naučit používat. Po jedno až dvouhodinovém užívání si příjemná únava, báječný spánek a druhý den organizmus plný energie do všech činností.

 • Klady: brutální účinnost, nízká hmotnost, počet orgasmů na 1 nabití 🙂
 • Zápory: cena, cena, cena,
 • Pomůcku používáme společně jako pár

K zakoupení pomůcky jsme potřebovali hodně odhodlání. Cena je přeci jen dost vysoká. Partnerka se po prvotní prohlídce tvářila trochu skepticky. Když však došlo na zkoušení naživo, bylo zábavné sledovat, jak se její přístup mění. Rozhodně v něm bylo dost překvapení:-D Následovalo bouřlivé vyvrcholení. Je to rozhodně naše nejspolehlivější pomůcka pro dosažení orgasmu.

 • Klady: dělá to co slibuje
 • Zápory: cena
 • Pomůcku používám sama i s partnerem

Dělá to co slibuje, můžu ho jedině doporučit. Jeho jedinou nevýhodou je dost vysoká cena. Jinak je super!

 • Klady: opravdu funguje
 • Zápory: ta cena..
 • Pomůcku používáme společně jako pár

i přes vysokou cenu jsme objednali a vyzkoušeli a je to opravdu účinné, partnerka je spokojená a chrochrtá blahem

Danny

 • Nejlepší pomůcka pro ženy (Přítelkyně se neustále usmívá), Tichý, Výkonný, Překrásně vyrobený a zpracovaný
 • Nevýhodou asi jen ta cena, ale takto účinná sex. pomůcka neexistuje.

Byl to dárek pro přítelkyni.Cena je velmi vysoká, ale navnadili mě různé recenze na internetu u kterých jsem se obával že se jedná o recenze prodejců. Po zakoupení a vybalení lze již hmatem poznat že se jedná o Hi-End výrobek. A po zkoušce na partnerce jsem se okamžitě nadchnul a utracených peněz mi není vůbec líto. Dá se použít i jako stimulace během sexu, nebo jako velmi účinná předehra a nebo když nejsem doma si hraje přítelkyně sama. Baterie se nabíjí dodaným adaptérem a jeho kapacita je obrovská, takže jsme jej nabíjeli jen při vybalení. Další věc která mě při čtení diskuzi zaujala je záruka dosažení orgasmu do 2 minut.Byl jsem dost nedůvěřivý, ale je to pravda. Takže pokud chcete koupit přítelkyni nebo manželce dárek, je to jasná volba

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

shirt