I běžné oblečení může působit velmi sexy! Stačí dodat atmosféru!

/
29.7.2019

Chcete oživit sexuální život s vaším partnerem, ale nějak nevíte, jak na to? Lákají vás erotické oblečky, jenže zrovna se nedostává dost peněz na jejich koupi? Nevadí! Začít můžete s běžným oblečením a k erotickým kostýmům se časem propracovat, třeba díky peněžním darům k narozeninám a dalším příležitostem. Jak to udělat, aby na partnera zapůsobilo i běžné oblečení?

Atmosféra udělá zázraky

Nejde samozřejmě o dokonale vyvětraný byt, ale o náladu, kterou budete navozovat ještě před tím, než začnete svého muže fyzicky svádět, nebo on vás. Nejlépe je začít hned ráno rafinovanými vzkazy, které partnerovi dáte na místo, kam se jistě podívá. Například do ranního hrnku na kávu nebo čaj, do kapsy, kde má klíče od auta nebo do pracovního poznámkového bloku, o kterém víte, že jej otevře.

A co bude ve vzkazech? To záleží jen na vás, čím chcete své druhé já navnadit k večerním radovánkám. Můžete jen smyslně naznačovat, či naopak natvrdo popsat, co s ním budete večer provádět. Jen pozor na soukromí, papírový vzkaz se může dostat do cizích rukou. Využít modernější komunikační technologie bude v případě naturalistického popisu vaší večerní zábavy bezpečnější.

Soustřeďte se na barvy

Až budete partnerovi líčit, co ho doma večer čeká, zapojte do vzkazů i barvy. Pokud má partner rád například modrou, vložte ji do každého vzkazu. Proč? Protože se i vy sama budete pak stylizovat do modré barvy, což pak vzbudí ještě větší touhu. Že zrovna nic modrého a hezkého nemáte? Nevadí! Stačí prolistovat akční leták Pepco, a cestou z práce si něco šmrncovního a modrého pořídit, ke všemu za zajímavou cenu, které jsou pro leták Pepco pravidlem!

Nezapomínejte na vůně

Důležité je partnera navnadit i čichovými vjemy. Můžete mu ve vzkazech připomenout vůni, kterou na vás má tak rád. Nebo to zkusit se zcela novou vůní, partnerovi jej popsat, jak mu budete večer vonět. Kik leták nabízí cenové akce na dámské vůně, které jsou za natolik nízkou cenu, že se vám vyplatí jich pořídit více a partnera s nimi vždy překvapit!

Pokud máte malé děti, často nezbývá jen několik minut na takzvanou „rychlovku“. Ale nezoufejte, pokud si některou z vybraných vůní spojíte s vašimi sexuálními hrátkami, bude navození chuti na „rychlý sex teď hned“ zase o něco snazší. Jen stačí použít tu správnou vůni.

Sexy oblečky za minimální ceny? Šikovné si poradí!

Chcete si přece jen pořídit oblečky, které budou pro partnera ještě přitažlivější, než cokoliv jiného? Je potřeba si uvědomit, které partie vašeho těla jsou pro něj ty nejpřitažlivější. A jim věnovat nákup dráždivých sexy kousků, což ve výsledku vyjde mnohem levněji, než pořizování celého setu určeného pro erotické hrátky.  Bude stačit sexy podprsenka nebo smyslně průhledné kalhotky, triko jen pod prsa, abyste ukázala pupík, či proklatě krátké kraťasy. A takový nákup vás jistě nezruinuje!

Leave a Comment

Your email address will not be published.