Kam za romantikou v květnu?

/
15.4.2019

Blíží se výročí Vaší svatby nebo jen chcete originálně letos prožít první máj? Ať už tak či onak, jistě se Vám budou hodit tipy, kde a jak tento nevšední den prožít?

Jak prožít romanticky první květen?

Samozřejmě se můžete držet osvědčených tradic a během odpolední procházky z ničeho nic políbit Vaši drahou polovičku pod rozkvetlou třešní. O něco originálněji můžete tento zamilovaný svátek prožít během zážitkového víkendového pobytu pro dva. Bohatou inspiraci na to, kam vyrazit právě začátkem května najdete na webovém portálu Firmy na zážitky. S eurovíkendy pro dva můžete vyrazit za hranice a navštívit města, která doposud znáte pouze z dokumentárních pořadů, nebo zůstat věrní české a moravské krajině a užít si relaxaci třeba na Šumavě. Z tuzemských zážitkových pobytů pro dva si jistě zamilujete wellness víkend v Jizerských horách, májový víkend v Jizerských horách nebo třeba život na ranči s nádechem romantiky. Uniknout od každodenních starostí a povinností můžete do Lázní Bělohrad. Vaší pozornosti by však neměly uniknout ani mnohé další zážitkové víkendové pobyty od Firmy na zážitky, které najdete zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/.

Wellness pobyty pro dva jako tip na prodloužený víkend

Také Vy můžete, co nevidět, odtajnit kouzlo wellness pobytů pro dva. Firma na zážitky nabízí všem zamilovaným párům možnost odpočinout si od všech starostí a nechat se jen tak hýčkat luxusními wellness službami. Odpočinek ve vířivce, masáži nebo během pobytu v sauně zní více než lákavě. Přitom si můžete pochutnat na delikatesním menu od věhlasných českých i světových kuchařů a užít si pobyt v luxusně zařízeném ubytování. Wellness pobyty pro dva nabízí také inspiraci na prodloužený víkend během letní dovolené.

Leave a Comment

Your email address will not be published.