Potřebujete si ztmavit obočí a řasy, tak aby nebyli bílé, nebo světlé, když se odlíčíte? Pak si stačí pořídit jen barvu na obočí a řasy, a můžete začít. Barvu na obočí a řasy seženete v drogeriích, je to malá krabička, o něco větší než krabička od sirek.

Barva na obočí a řasy se prodává ve dvou barevných odstínech, a to v hnědé a černé. Pořiďte si k barvení malý štěteček, většinou takový, který se dává k očním stínům. Rozdělanou barvu naneste na obočí a dejte si pozor, aby barva byla nanesená pouze na obočí, protože bohužel barva obarvuje i kůži.

Proto pokud přesáhnete barvou mimo obočí, ihned barvu vatovou tyčinkou odstraňte. Barvu nechte působit zhruba 10 až 20 minut. Záleží na tom, jak intenzivní barvu chcete na obočí mít. Obočí si ještě před samotným barvením upravte a vytrhejte.

Co se týká řas, tak tam je je třeba barvu nanést na zavřené oči, kdy si pod spodní řasy položíte buničinu, nebo vatový tampónek a barvu pak na řasy nanesete. Pro lepší aplikaci poproste někoho, aby vám barvu na řasy nanesl.

Dobré je také použít starý štěteček od řasenky a tím si barvu na řasy naneste stejně, jako když si řasy malujete řasenkou. Je to také dobrá metoda jak barvu na řasy nanést. Barva může být nanesena i ve větší vrstvě než dáváte řasenku. Po uplynutí doby působení barvu odličte stejně tak, jako si odličujete řasy.

Tuto proceduru si můžete nechat provést například u kosmetičky, ale je to celkem zbytečné, protože barvení obočí a řas není až tak náročné, a tak ho hravě zvládnete i sama doma. Barvení opakujte vždy, když vidíte, že už barva není taková, jakou byste si ji přáli mít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here